Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on cze 6, 2017 in Inne |

Jak grać w lotto?

Jak grać w lotto?

Wiele osób decydują się na zakupienie zakładu nie do końca zdaje sobie sprawę z zasad. Tymczasem w przypadku wielu gier warto jest dopłacić, by zwiększyć wysokość wygranej lub prawdopodobieństwo trafienia. Które z nich warto wziąć pod uwagę pod tym względem?
W przypadku gry multimulti oraz lotto warto jest zainteresować się opcją plus. W przypadku tak zwanego multi lotka opcja plus zwiększa wygraną. I to znacznie, ponieważ zamiast 250 000 zł można wygrać ponad dwa miliony. Niestety, trafienie głównej wygranej z opcją plus w tej grze ma mniejsze prawdopodobieństwo niż trafienie głównej wygranej w dużym lotku.

 

Wiele osób jednak decyduje się na grę plus wybierając mniej niż dziesięć liczb.
Również w dużym lotku można wybrać opcję plus. Daje ona szansę na wygraną w drugim losowaniu. Pod względem ceny opcja plus w dużym lotku jest lepsza niż w grze multi. W przypadku lotto plus wygrana pierwszego stopnia to milion złotych.
W innych grach nie ma możliwości wykupienia plusa. Obecnie można jednak zdecydować się na tak zwaną super szansę, czyli losowanie wybranego układu liczb. Aby wziąć udział w losowaniu należy zakupić kupon na jedną z gier oraz dokupić wybór super szansy.